Pradėkime protingas statybas

Pasirinkite tinkamiausia sritį

Pasirinkite sritį kuriai priklauso Jūsų klausimas ir pateikite reikalinga informacija sekančiuose žingsniuose. Jeigu tinkamos srities neradote – susisiekite.

Statybos užbaigimas

Visi rūpesčiai su statybos užbaigimu. Statybos pridavimas ir statinių registravimas registrų centre. Kadastrinių bylų rengimas.

Užsakyti

Želdynų projektavimas ir įrengimas

 • Užsakovų poreikių išgryninimas
 • Esamos vietovės įvertinimas
 • Sklypo zonavimas
 • Projekto parengimas ir įgyvendinimas
 • Tolimesnė želdinių priežiūra užsakovams pageidaujant
Užsakyti

Kitos konsultacijos

Konsultuojame administracinių baudų apskundimo klausimais, surašome atsiliepimus į teismus, padedame iškilusiuose ginčuose su valstybinėmis institucijomis...

Užsakyti

Projektavimas

Projekto rengimo statdijų išaiškinimas, statybos darbų rūšies parinkimas, biudžeto prognozė ir galimybių įvertinimas, projektų rengimas, statybą leidžiančio dokumento išėmimas.

UŽSAKYTI

Statybos ir statinių techninė priežiūra

Kvalifikuotas Užsakovo atstovavimas statybų procese, jo interesų gynimas .Statybos projekto priežiūra, faktiškai atliktų darbų kiekių skaičiavimas, darbų kokybės ir įgyvendinimo kontrolė,  naudojamų medžiagų kontrolė. Techninės statybos priežiūros vedimas.

Vykdome daugiabučių, individualių namų nuolatinę techninę priežiūrą. Nustatome aktualiausius ir svarbiausius būtinus remonto poreikius, kad atsiradę defektai neišprovokuotų kitų namo mazgų gedimų ar vizualinio nunykimo. Rekomenduojame meistrus.

Visus pastebėjimus argumentuotai paaiškiname, įrodome gedimų priežąstis.

UŽSAKYTI

Statinio ekspertizė

Atliekame naujai pastatyto ar naudoto perkamo statinio ekspertizę.Surašome statinio ekspertizės aktą, kurį užsakovai gali naudoti ginčų sprendimuose, teismuose ar pn.

UŽSAKYTI

Statybų teisė

Rangos sutarčių analizavimas, patarimai papildyti ar panaikinti tam tikrus sutartyse nurodytus punktus. Atsiliepimų į teismų ieškinius surašymas. Pagalba iškilus ginčams tarp užsakovo ir rangovo. Problemų sprendimas viešuosiuose pirkimuose ir sutarčių vykdymo metu. Papildomų darbų poreikio argumentavimas, įrodymas

UŽSAKYTI

Sąmatų sudarymas

Sudarome sąmatas, nustatome darbų kiekius, skaičiuojame darbų kainą viešiesiems pirkimams.

Užsakyti

Konsultuojame apželdinimo klausimais

Augalų sodinimas, priežiūra, genėjimas, skurdus augimas, ligos, kenkėjai, blogas ar netinkamas augalams dirvožemis, netinkamas vietos parinkimas ir kt.

Užsakyti

Atestuoti statybos vadovai

Siūlome kvalifikuotus atestuotus įvairių statybos sričių specialistus jūsų statybai. Darbų vadovus ,specialiųjų statybos darbų vadovus, techninius prižiūrėtojus, statinio ekspertus, kultūros paveldo objekto tvarkybos darbų vadovus,melioracijos darbų vadovus. Teikiame statybos valdymo paslaugą, pildome visą reikalingą dokumentaciją statyboms, technologinės kortelės, paskyros-leidimai, darbų žurnalai, galime padėti rengti dokumentus viešiesiems pirkimams, dalyvauti derybose su užsakovais.

Rangovams siūlome pasinaudoti statybos įstatymu, kuris reglamentuoja ne tik turėti įdarbintą įmonėje statybos vadovą, bet reikalui esant pasamdyti tokį specialistą konkrečiam objektui ar objektams. Ruošiame dokumentus statybos įmonių atestavimui.

Užsakyti
Pasirinkite būdą

Konsultacijų būdai

Telefonu

Kai rezervuojate abiems pusėms patogų laiką konsultacijai telefonu ir jeigu reikia pateikiate informacija apie objektą, problemą ir kt..

El. paštu

Įsigyjate konsultacijų paslauga ir pateikiate visa informacija el. paštu, papildomi ir susiję klausimai nėra apmokęstinami.

shape

Telefonu

20
/ UŽ 30 min.
 • Klausimo analizė
 • Dokumentų peržiūra
 • Atliktų veiksmų istorija
 • Papildomi klausimai

El. paštu

40
/ UŽ SPRENDIMĄ
 • Klausimo analizė
 • Dokumentų peržiūra
 • Atliktų veiksmų istorija
 • Papildomi klausimai

Statybų reglamentavimas

Praeitis problema kuri buvo sėkmingai išspręsta susijusiu su statybų reglamentu.

Ginčas su rangovu

PRoblema NR 2 kuria sėkmingai išsprendžiau pasitelkdamas patirtį....

Statybų planavimas

Problema Nr.3 Statybų projekto ruošimo ir derinimo iššūkiai sėkmingai išspręsta

.elementor-element-892714e .slick-slider .slick-list { margin-left: px;margin-right: px; } .elementor-element-892714e .slick-slider .slick-list { padding-left: px;padding-right: px; }