Apie mane

Statybų sritys nemažai kelia klausimų visiems statybų proceso dalyviams

Ilgametė, nuo 2000m. patirtis statybose, leidžia greitai suprasti kliento lūkesčius ir poreikius, įvertinti atskirų statybos techninės veiklos sričių ir procedūrų teisinę reikšmę, sukonkretinti statybą reguliuojančių dokumentų turinį, numatyti galimas pasekmes ir pasiūlyti Jums geriausią sprendimą susiklosčiusioje situacijoje.

Pokalbis telefonu

Patirtis

Teikiame išsamias konsultacijas visais statybos procesų, pradedant nuo projektavimo, samatų ir darbo grafikų sudarymo, darbų organizavimo, statybos darbų įforminimo, jų vykdymo ir atsakomybės tarp statybos proceso dalyvių pasidalinimo klausimais. Analizuojame sutartis ir kitus statybų procese reikalingus dokumentus, esant poreikiui, atstovauju klientus derybose ar teisiniuose ginčuose.

shape
shape
shape
3500

UŽBAIGTŲ PROJEKTŲ

1000
%

KLIENTŲ PASITENKINIMAS

6560

DARBO VALANDŲ

700
+

KLIENTAI

shape
shape
Paslaugos

Išsirinkite būdą kaip Jums galite padėti

Paslaugos yra suskirstytos į dvi dalis. Pasirinkite Jums šiuo metu tinkamiausia iš žemiau pateiktų.

Telefonu

Pasirinkite pokalbio laika ir gausite atsakymus operatyviausiai

El. paštu

Pateikite informacija el. paštu ir išanalizavė pateiksime atsakymą

shape
Pakeliui į atsakymus

Mes jau esame padėję žmonėms atsakyti į šiuos klausimus

shape
shape

Ar reikalingas statybos leidimas norint prisijungti buitinių nuotekų ir vandentiekio tinklus prie centralizuotų inžinerinių tinklų mieste?

Nors daugeliu atvejų buitinių vartotojų prisijungimui prie miesto nuotekų ir vandentiekio tinklų projektuojamas nesudėtingas statinys nuotekų išvadas ir vandentiekio įvadas, statybą leidžiantis dokumentas šiems darbams yra būtinas. Kaimo vietovėje tokio leidimo nereikia, žinoma jeigu suprojektuoti tinklai atitinka nesudėtingo statinio kategoriją.

Nuo ko pradėti statinio statybos planavimą?

Nuo geologinių tyrimų. Ir nesvarbu ar jūs norite sužinoti kokie gruntai slypi ir kokios jų savybės po jūsų planuojamu statiniu ar ne, priduodant statinį jūs privalėsite pateikti geologinių ir geotechninių tyrimų ataskaitą su tyrimų registravimo numeriu Žemės gelmių registre, Lietuvos geologijos tarnybos rašto apie šios ataskaitos vertinimą ir priėmimą kopija.

Be to, atlikę geologinius tyrimus jūs sužinosite duomenis apie žemės gelmių sluoksnius bei jų savybes, paviršiaus taršos mąstą, požeminio geriamojo vandens kokybę ir grunto tinkamumą įvairios paskirties statinių pamatams.

Ar įmanoma apeiti kokius nors statybos santykius reglamentuojančius teisės aktus

Niekada nebūna padėties be išeities 😊

shape
.elementor-element-4d0902c .slick-slider .slick-list { margin-left: px;margin-right: px; } .elementor-element-4d0902c .slick-slider .slick-list { padding-left: px;padding-right: px; }