POPULIARIAUSI KLAUSIMAI

Jau esame atsakę į šiuos klausimus

Ar reikalingas statybos leidimas norint prisijungti buitinių nuotekų ir vandentiekio tinklus prie centralizuotų inžinerinių tinklų mieste?

Nors daugeliu atvejų buitinių vartotojų prisijungimui prie miesto nuotekų ir vandentiekio tinklų projektuojamas nesudėtingas statinys nuotekų išvadas ir vandentiekio įvadas, statybą leidžiantis dokumentas šiems darbams yra būtinas. Kaimo vietovėje tokio leidimo nereikia, žinoma jeigu suprojektuoti tinklai atitinka nesudėtingo statinio kategoriją.

Nuo ko pradėti statinio statybos planavimą?

Nuo geologinių tyrimų. Ir nesvarbu ar jūs norite sužinoti kokie gruntai slypi ir kokios jų savybės po jūsų planuojamu statiniu ar ne, priduodant statinį jūs privalėsite pateikti geologinių ir geotechninių tyrimų ataskaitą su tyrimų registravimo numeriu Žemės gelmių registre, Lietuvos geologijos tarnybos rašto apie šios ataskaitos vertinimą ir priėmimą kopija.

Be to, atlikę geologinius tyrimus jūs sužinosite duomenis apie žemės gelmių sluoksnius bei jų savybes, paviršiaus taršos mąstą, požeminio geriamojo vandens kokybę ir grunto tinkamumą įvairios paskirties statinių pamatams.

Ar įmanoma apeiti kokius nors statybos santykius reglamentuojančius teisės aktus

Niekada nebūna padėties be išeities 😊

Jeigu turte klausimų Rezervuokite laiką pokalbiui

Paskambinkite

.elementor-element-cc817a6 .slick-slider .slick-list { margin-left: px;margin-right: px; } .elementor-element-cc817a6 .slick-slider .slick-list { padding-left: px;padding-right: px; }